WT Lekce Ženy

Chcete se cítit fit a udržet dobrou kondici? Nebo třeba zvýšit energii Vašeho těla, získat větší sebevědomí a posílit Vaší duševní stránku osobnosti? To vše  je možné při výuce Wing Tsun Kung Fu –  jednoho z nejúčinnějších sebeobranných systémů na světě, v zábavné a přátelské atmosféře.

Vážené budoucí studentky,

Předem Vám moc děkuji za návštěvu našich stránek o čínském bojovém umění Wing Tsun (Wing Chun) Kung Fu.

Stále více a více žen si stěžují na pocit stresu, na neschopsnost soustředit se na určité věci nebo ochromující nedostatek sebekázně, pokud jde o fitness.

Brett Zaneta Bong Pak Medium
Se silným důrazem na sebekázeň, Wing Tsun Kung Fu vás naučí, jak si správně nastavit a dosáhnout všechny cíle pro vedení šťastnějšího a zdravějšího života. Zvýšená sebedůvěra z poznání, že můžete chránit sami sebe v každé situaci, vám pozitivně ovlivní všechny aspekty vašeho osobního nebo profesionálního života.

Čínské bojové umění Wing Tsun je zdravé pohybové cvičení, které snižuje stres, zvyšuje energii a pozornost – tak se můžete cítit jako velmi silná a sebevědomá žena!

V čem Vám Wing Tsun (Wing Chun) Kung Fu prospěje?

Kung Fu zlepší Váš zdravotní stav:
Naše Kung Fu lekce zlepší Vaše zdraví. Budete lépe dýchat, lépe spát, a dokonce budete i cítit nárůst energie po celý den. Můžete dokonce zjistit, že jste odolnější vůči nachlazením jako je např. chřipka. Navíc, i když někdy onemocníte, Váš čas zotavení bude lepší než kdykoliv předtím.

Kung Fu Vám dává pozitivní postoj k Vašemu životu:
Naše programy jsou navrženy tak, aby Vám udržely pozitivní myšlení a dávaly inspiraci pro další osobní rozvoj. Budeme Vás držet v pozitivní motivaci a učit Vás přemýšlet o Vašich cílech a jejich pokroku. Tým našich instruktorů se zaměřuje na to, abyste mohli vytěžit jen to nejlepší z jakýchkoliv situací, které Vás můžou potkat v reálném světě. Můžete očekávat, že z našich lekcí Kung Fu půjdete domů s novým elánem, nadšením a s mnoha novými poznatky.

Kung Fu Vám pomůže zhubnout a držet Vaše tělo v dobré kondici:
Můžete očekávat výrazné změny na Vašem těle již po několika lekcích našeho tréninku. Budete spalovat více kalorií, budovat svalovou hmotu a také zlepšíte Váš metabolismus – spalování tuků. A pokud budete cvičit poctivě, uvidíte jak se Vaše tělo bude formovat. Dokonce budete moct mít i pevné bříško i hýžďové svaly!

Kung Fu rozvíjí Vaše sebevědomí:
Je to pravda. Ženy které navštěvují naše lekce Wing Tsun Kung Fu, mají o mnoho větší sebevědomí. Budete vyzývány, aby jste sami sebe tlačily dál a dál. Úspěch se kterým se setkáte na našem tréninku Vás naučí, že budete moct být úspěšné ve Všem do čeho se pustíte.

Stačí si jen věřit o uvidíte, že pokud chcete, tak budete úspěšné. Tato lepší důvěra ve Vaše schopnosti vede k lepšímu výkonu v práci, lepšímu kruhu přátel, lepší výkon ve sportu a všech činnostech všeobecně. Zlepšení Vašeho sebevědomí Vám pomůže vypořádat se se všemi výzvami života s více pozitivním výhledem.

Kung Fu – Wing Tsun  Vás učí instinktivní sebeobranu!

V reálném světě existují dvě základní formy sebeobrany. Jedna je fyzická a ta druhá psychologická.

Fyzická sebeobrana – Ta Vám pomůže zlepšit Vaší sílu, flexibilitu a celkový zdravotní stav. Kromě toho se dozvíte jak použít elastickou sílu s velkou účinností. I když si myslíte, že jako žena nemůžete být silnější než muž. Doufejme, že nikdy nebudete muset bojovat. . . ale pokud taková situace vznikne, neměli byste vědět jak se chránit?

Psychologická sebeobrana – Díky naší speciální výuce se naši studenti učí rozpoznat nebezpečí a jak se vyhnout nebezpečným lidem, místům a dalším faktorům, které můžou vést k násilí. Tato druhá forma sebeobrany je možná důležitější než ta první.

 

WING TSUN (WING CHUN) KUNG FU Kung Fu vás naučí ovládat Vaše tělo, strach a sebevědomí v uvolněné a přátelské atmosféře, bez ohledu na věk, pohlaví či fyzickou kondici!

 

Co můžete jako žena očekávat od lekcí Wing Tsun (Wing Chun) Kung Fu ?

I když jsou lekce vedeny ve skupinkách, instruktor vždy přistupuje ke každému studentovy individuálně. Rád se podělí o své znalosti ve velmi přátelské a uvolněné atmosféře. Také správný instruktor Vám pomůže zlepšit Vaše dovednosti.

Hlavním důvodem, proč ženy navštěvují naše Kung-fu lekce je, aby  získaly větší pocit bezpečí. Takže první lekce jsou věnovány základním dovednostem sebeobrany a v průběhu první poloviny roku by se každá žena měla naučit jak se bránit proti agresorovi na ulici.

Takže na počátku není důraz kladen na samotné ovládnutí tohoto bojového umění, na jeho filozofii nebo kráse, ale na pohybech, které se prokázaly jako velmi efektivní pro rychlou sebeobranu. Postupně se tak trénuje koordinace těla, student se učí použít několik pohybů najednou a nezávisle.

V pozdější a pokročilejší fázi, kdy se studentka naučila používat základní sebeobranné techniky, se trénink mění v trénink kontaktních reflexů.  Tyto učí žáky jak proměnit slabost v pevnost, jak měkkost překoná tvrdost atd.

Toto je proto nejvhodnější systém výuky sebeobrany pro ženy, neboť jsou to právě ženy, které si myslí, že nad mužskou silou nemůžou zvítězit. Jde jen o to naučit se být chytřejší, uvolněnější a nechat si chladnou hlavu za jakýchkoliv podmínek.

Poté, co si ženy uvědomí jejich vnitřní sílu a dokáží ji asimilovat do každodenního života, dokáží nejen být úspěšné v osobním, ale i v profesionálním životě.

K dosažení tohoto cíle , je třeba dobýt různé osobní a fyzické překážky a právě trénink čínského bojového umění Wing Tsun Kung Fu je prostředkem, který Vás toto pomůže naučit.

Děkuji za návštěvu našich stránek a těším se na setkání s Vámi v naší škole!

 

S přátelským pozdravem,

Brett Slansky
hlavní instruktor školy

 

 

REGISTRACE NA NÁBOR DO ŠKOLY WING TSUN KUNG FU PRAHA

Máte zájem studovat Wing Tsun Kung Fu?

Napište na email: sifu@wtkungfu.cz nebo zavolejte na 778 520 520 a domluvíme se.

Trénujeme v Praze a v Rakovníku.