WingTsun Kung Fu Praha Letí Opět Do Hong Kongu

Letos podruhé se učitel školy WTkungfu Praha Brett Slanský společně se studentem a business partnerem Robertem Svědíkem opět rozhohli letět do kolébky WingTsun – Hong Kongu.

V květnu měli to štěstí navštívit tuto Mekku bojových umění a trénovat se Sifu Chrisem Collinsem, navštívit sídlo International WingTsun Association – IWTA a rozhlédnout se po tomto úžasném městě.

Ostatně, koukněte na totot…no prostě nádhera:

hongkong

Nyní se bude otevírat kompletně nová Akademie Wing Tsun na Praze 4 a před otevřením se nám opět naskytla šance navštívit Hong Kong. Teď už ale na delší dobu. Toto město opravdu stojí zato si prohlednout a ne jen cvičit v tělocvičně. I když to je ten první důvod proč tam zase letíme.

Těchto 14 dní vememe trošku uvolněněji… 6 hodin privátní instrukce se Sifu od pondělí do pátku a 3krát týdně skupinové lekce s dalšími studenti po 3 hodinách by mělo stačit.

Víkend potom necháme na prohlídnutí zajímavých míst v Hong Kongu. Už se moc těšíme a pokud nás ještě nemáte na Facebooku v přátelích a chcete se podívat na naše fotky z cestování, požádejte o přátelství zde.

Doufáme, že v budoucnosti budeme sebou moci vzít pár nejsnaživějších studentů, aby mohli poznat jak se trénuje v Hong Kongu…mimochodem je to opravdu jiné, než lidi v Evropě nebo USA jsou zvyklí… a také celou kulturu a asijskou mentalitu, protože podle našeho Sifu, jen tak student pochopí podstatu tohoto krásného bojového umění WingTsun.

Pro naše současné i budoucí studenty tyto cesty jsou a budou zárukou výuky autentického a kvalitního bojového umění, bez jakýchkoliv změn. WT systém velmistra Leung Ting v Hong Kongu funguje přes 50 let, tak proč to měnit???

Více informací o cestě najdete na Facebooku a pak také na těchto stránkách.

 

Přejeme všem super náladu a těšíme se na Vás opět v Praze.

 

S přátelským pozdravem,

Brett a Robert