WT Lekce Muži

Více než 300 let starý systém   který Vám zaručeně pomůže dostat se do skvělé kondice, zbavit se stresu, vybudovat sebevědomí a to vše při výuce jednoho z nejúčinnějších systémů bojových umění a sebeobrany, které proslavil Bruce Lee a Ip Man!

Vážení budoucí studenti,

nejprve Vám chci poděkovat za projevení zájmu o jedno z nejlogičtějších čínských bojových umění a tímto Vás vítám na stránce Wing Tsun (Wing Chun) Kung Fu Praha, lekce pro muže.

Foto 3 - Sifu Chris Collins v bojovem postaveni WT

Po několika lekcích poznáte, jak Vám toto umění zlepší Váš život jak fyzicky, tak i po psychické stránce a zároveň se naučíte instinktivně používat Vaše tělo jako zbraň v reálných situacích na ulici.

Takto se budete umět postarat o sebe, o Vaši rodinu nebo o Vaše přátele v situacích, které nemusí být jen tak příjemné.

A v dnešním světě plném násilí nikdy nemůžete vědět ani předpokládat, co se Vám na ulici může a nemůže stát. Proto si myslím, že každý kdo má rád sám sebe by se měl bránit za jakýchkoliv podmínek.

Proč studovat Wing Tsun (Wing Chun) Kung Fu?

Dnešní uspěchaný životní styl není jen náročný pro Vaše zdraví, ale také na Vaši psychiku. Musíte být neustále ostražití jako například, přejít na druhou stranu ulice, když tam vidíte skupinku podezřele se chovajících lidí. Toto Vás jen omezuje ve Vašem plnohodnothém životě.

Wing Tsun Kung Fu může být jedním řešením problémů, které Vás trápí. Kromě pocitu, že jste více aktivní a že se držíte v dobré kondici, je i dobrá ta velká sebejistota, že když bude nutné, tak můžete chránit sebe a své blízké.

Navíc Vám bojová umění pomohou dosáhnout Vašich osobních a profesních cílů tím, že Vás učí sebekázeň a dává Vám vrozený smysl pro vnitřní klid.

Tyto přínosy z tréninku bojových umění budou mít pozitivní vliv na Váš život takovým způsobem, kterým se  tréninky ve fitku nemůžou vyrovnat!

V čem Vám Wing Tsun (Wing Chun) Kung Fu prospěje?

Kung Fu zlepší Váš zdravotní stav:
Naše Kung Fu lekce zlepší Vaše zdraví. Budete lépe dýchat, lépe spát, a dokonce budete i cítit nárůst energie po celý den. Můžete dokonce zjistit, že jste odolnější vůči nachlazením jako je např. chřipka. Navíc, i když někdy onemocníte, Váš čas zotavení bude lepší než kdykoliv předtím.

Kung Fu Vám dává pozitivní postoj k Vašemu životu:
Naše programy jsou navrženy tak, aby Vám udržely pozitivní myšlení a dávaly inspiraci pro další osobní rozvoj. Budeme Vás držet v pozitivní motivaci a učit Vás přemýšlet o Vašich cílech a jejich pokroku. Tým našich instruktorů se zaměřuje na to, abyste mohli vytěžit jen to nejlepší z jakýchkoliv situací, které Vás můžou potkat v reálném světě. Můžete očekávat, že z našich lekcí Kung Fu půjdete domů s novým elánem, nadšením a s mnoha novými poznatky.

Kung Fu Vám pomůže zhubnout a držet Vaše tělo v dobré kondici:
Můžete očekávat výrazné změny na Vašem těle již po několika lekcích našeho tréninku. Budete spalovat více kalorií, budovat svalovou hmotu a také zlepšíte Váš metabolismus – spalování tuků. A pokud budete cvičit poctivě, uvidíte jak se Vaše tělo bude formovat. Dokonce budete moct vidět i břišáky po kterých mnoho mužů touží!

Kung Fu rozvíjí Vaše sebevědomí:
Je to pravda. Dospělí, kteří se navštěvují naše lekce Wing Tsun Kung Fu, vyvinout větší sebevědomí. Budete vyzýváni, aby jste sami sebe tlačili dál a dál. Úspěch se kterým se setkáte na našem tréninku Vás naučí, že budete moct být úspěšný ve Všem do čeho se pustíte.

Stačí si jen věřit o uvidíte, že pokud chcete, tak budete úspěšní. Tato lepší důvěra ve Vaše schopnosti vede k lepšímu výkonu v práci, lepšímu kruhu přátel, lepší výkon ve sportu a všech činnostech všeobecně. Zlepšení Vašeho sebevědomí Vám pomůže vypořádat se se všemi výzvami života s více pozitivním výhledem.

Kung Fu – Wing Tsun  Vás učí instinktivní sebeobranu!

V reálném světě existují dvě základní formy sebeobrany. Jedna je fyzická a ta druhá psychologická.

Fyzická sebeobrana – Ta Vám pomůže zlepšit Vaší sílu, flexibilitu a celkový zdravotní stav. Kromě toho se dozvíte jak použít elastickou sílu s velkou účinností. Doufejme, že nikdy nebudete muset bojovat. . . ale pokud taková situace vznikne, neměli byste vědět jak se chránit?

Psychologická sebeobrana – Díky naší speciální výuce se naši studenti učí rozpoznat nebezpečí a jak se vyhnout nebezpečným lidem, místům a dalším faktorům, které můžou vést k násilí. Tato druhá forma sebeobrany je možná důležitější než ta první.

WING TSUN (WING CHUN) KUNG FU
Vás naučí ovládat Vaše tělo v uvolněné a přátelské atmosféře, bez ohledu na věk, pohlaví, fyzickou kondici!

Lekce Wing Chun (Wing Tsun) pro muže:

Původně byly bojová umění vytvořeny za účelem zachování života prostřednictvím sebeobrany. V dnešní době, ale lidé pocházejí z různých prostředí, s různými důvody, proč chtějí trénovat bojová umění.

Někteří se chtějí naučit  jak se bránit. Jiní jak zlepšit fyzickou kondici. Někteří chtějí studovat pro to umění samotné a další se jen chtějí bavit a patřit do kolektivu s pozitivní náladou.

Ať už jsou vaše motivace k nástupu do školy bojových umění jakékoliv, náš Wing Tsun Kung Fu systém může splnit všechna kritéria a očekávání.

Kung Fu je prostředkem pro fyzický, duševní, osobní a citový vývoj každého studenta.

Cíle hrají důležitou součástí našeho tréninku. Zda se jedná o krátkodobé cíle, které se liší od lekce k lekci nebo dlouhodobých cílů, které můžou trvat i několik let, než se je povede dosáhnout.

Náš tým instruktorů si je vědom, jak náročný může být projít dveřmi poprvé. Ale chceme aby jste věděli, že u nás neexistuje žádné EGO. Jsme tu jen pro Vás a pro Váš osobní rozvoj. Z toho plyne, že všechny naše lekce jsou známé pro svoji uvolněnou atmosféru, kde si všichni pomáhají navzájem a nikdo s nikým nesoupeří.

Na našich lekcích všichni žáci ať začátečníci, či pokročilí spolupracují spolu navzájem. Pro nové studenty to znamená rychlejší růst a pro starší studenty to znamená neustálé opakování všech technik a teorií, které se učili dříve.

Existuje mnoho dalších výhod, proč trénovat bojová umění a naši studenti mají každý svůj důvod, ale jednu věc mají všichni společnou. A to, že pomocí tréninků se učí dosáhnout svých cílů a získají pozitivní náladu a postoj k životu.

Děkuji za návštěvu našich stránek WTKUNGFU.CZ  a těším se na setkání s Vámi v naší škole!

 

S přátelským pozdravem,

Brett Slansky
hlavní instruktor školy

 

 

REGISTRACE NA NÁBOR DO ŠKOLY WING TSUN KUNG FU PRAHA

Máte zájem studovat Wing Tsun Kung Fu?

Napište na email: sifu@wtkungfu.cz nebo zavolejte na 778 520 520 a domluvíme se.

Trénujeme v Praze a v Rakovníku.