Rozvrh a Členství

Rozvrh Školy Wing Tsun Kung Fu Praha

Následující rozvrh hodin je pouze orientační. Škola je otevřena od 10:00 do 21:00 ve dnech Pondělí až Pátek. Naše vize je aby žák mohl trénovat podle svého času. Přístup do školy bude mít každý student podle stupně členství a časového harmonogramu:

Wing Tsun Rozvrh Hodin

 

Open class = čas, kde si žák trénuje a zdokonaluje naučené techniky ze skupinových lekcí buď sám, nebo se spolužákem školy. Hlavní instruktor nebo jakýkoliv pokročilí student může trénovat a opravovat. Vstup na tyto lekce jen pro držitele členství VIP Club.

Private Class = soukromá výuka (se zvýhodněnou cenou) pro členy školy WT Kung Fu Praha, je nutno se vždy dohodnout s instruktorem na hodině dopředu.

VIP Club = skupinové lekce pro věkové skupiny od 15 let. Hlavní instruktor školy s pomocí asistentů vyučuje techniky sebeobrany Wing Tsun Kung Fu podle progresivní metodologie Hong Kong Wing Tsun Association – HKWTA. Každý student s tímto členstvím školy má neomezený přístup do školy WingTsun v Praze.

Standard = skupinové lekce pro věkové skupiny od 15 let. Hlavní instruktor školy s pomocí asistentů vyučuje techniky sebeobrany Wing Tsun Kung Fu podle progresivní metodologie Hong Kong Wing Tsun Association – HKWTA. Každý student s tímto členstvím školy může školu navštívit jen v průběhu lekcí Po-Pá od 18:00 do 21:00 hodin a maximální měsíční počet vstupů je 10.

ČLENSTVÍ ve škole Wing Tsun Kung Fu Praha:

WT Clenske Prispevky 2017

 

ČLENSTVÍ

VIP členství – Kč 1400,– měsíčně:

Zahrnuje účast na všech běžných lekcích WT a WT sebeobrany týdně, Po. – Pá.  = 8 Lekcí (12 hodin) týdně.
Neomezená návštěva WT Open Class – volných tréninků = 20 hodin týdně. A pokročilí studenti 2 lekce týdně  = 3 hodiny zaměřené na chisao a pokročilý trénink.

Dospělí Standard – Kč 990,– měsíčně:

Zahrnuje účast na maximálně 10 skupinových lekcí WT a WT sebeobrany  měsíčně  tzn. Zhruba 2x týdně = 6 hodin týdně.Vstup lze pouze uplatnit ve dnech  Po – Pá od 18:00 – 21:00.

Od studentů se očekává, že :

  • příjdou alespoň 2 krát týdně, a aby si nahradili zmeškané lekce.
  • dají boty a oblečení do šaten po příchodu do školy
  • budou udržovat uniformy úhledné, čisté a bez zápachu.
  • se budou připravovat na lekci v tichosti (nebudou rušit hodinu, která právě probíhá, nebo další cvičence).
  • respektovat instruktory, rodiče, učitele a spolužáky a držet dobré známky ve škole (pokud jsou studenti).

Od návštěvníků se očekává, že :

  • se posadí na klidném místě a vypnou mobilní telephony. Pokud potřebují s někým mluvit, musí odejít na recepci.
  • budou dodržovat všechny zvyky a zdvořilosti školy ( viz Pravidla).

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Back to Top